سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه منصوب شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی محمود‌رضا مرادی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در ابلاغی سکان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را به محمودرضا مرادی سپرد.

محمودرضا مرادی که متولد ۱۳۴۹ در شهرستان سرپل‌ذهاب است سال ۱۳۶۷ به عنوان دانشجوی پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شد و پس از فارغ‌التحصیلی در مقطع پزشکی عمومی در همین دانشگاه در رشته ارولوژی به ادامه تحصیل پرداخت و در سال ۱۳۷۸ فارغ‌التحصیل شد.

مرادی از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۰ دوره فلوشیپ ارولوژی اطفال را در دانشگاه شهید بهشتی گذراند و در سال ۱۳۹۰ دوره فلوشیپ مهندسی بافت و پزشکی بازساختی را در دانشگاه ویکی فارست آمریکا و پس از آن در سال ۱۳۹۲ به عنوان آبزرورشیپ ارولوژی کودکان در بیمارستان بوستن دانشگاه‌هاروارد امریکا فعالیت کرد.

وی که از سال ۱۳۷۸ به عضویت هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درآمده است هم‌اکنون دارای رتبه علمی استادی است و علاوه بر تالیف ۴۰ مقاله علمی‌، فصولی از کتاب‌های مرجع از جمله کتاب جامع ارولوژی ایران و ارولوژی عمومی را تالیف کرده است.

از مسؤولیت‌های پیشین پروفسور مرادی می‌توان به چهار سال ریاست بیمارستان چهارمین شهید محراب کرمانشاه‌، قریب چهار سال معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه‌، مدیریت گروه ارولوژی دانشکده پزشکی در پنج دوره ، دبیری هیأت اجرایی جذب از سال ۱۳۹۳ و سر دبیری مجله انگلیسی زبان JIVR دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اشاره کرد.

گفتنی است مسؤولیت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از سال ۱۳۹۳ تا پانزدهم شهریورماه سال جاری برعهده حسین کریم بوده است.

۳ دیدگاه در “سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه منصوب شد”

  1. بازتاب: one up mushroom bar
  2. بازتاب: Webcam Russe Sex

دیدگاهتان را بنویسید