مولوی شهنوازی: اهل سنت به امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) ارادت ویژه‌ای دارند

مولوی محمدعلی شهنوازی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خاش، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت امام حسین(ع) اظهار داشت: قیام امام حسین(ع) نماد عظمت و حقانیت دین مبین اسلام بود و این قیام سبب شد تا بسیاری از فتنه‌ها و ترفندهای شوم دشمنان خنثی شده و به خودشان بازگردانده شود.

مولوی محمدعلی شهنوازی امام جمعه اهل سنت خاش

امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش با بیان اینکه امام حسین(ع) متعلق به شیعه و سنی و همه انسان‌های آزاده جهان است، تصریح کرد: جامعه اهل سنت به امام حسین(ع) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) ارادت ویژه‌ای دارند.

وی خاطرنشان کرد: امام حسین(ع) تمام قد و با مقاومتی بی‌نظیر مقابل دشمنان ایستادگی کرد و با نثار خون خود و ۷۲ تن از یارانش، دین اسلام را برای همیشه از گزند دشمنان بیمه کرد.

این عالم اهل سنت تصریح کرد: هدف از قیام امام حسین(ع) احیاء و زنده نگه داشتن فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر بود و امروز می‌بینیم که دشمنان از این فریضه مهم و الهی هراس دارند و با گسترش آن مایوس و ناامید می‌شوند.

مولوی شهنوازی گفت: ملت با بصیرت و بیدار ایران اسلامی همواره تابع فرمایشات رهبر معظم انقلاب هستند و هرگز اجازه نمی‌دهند که ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی ذره‌ای از اصول اسلامی خود کوتاه بیایید.

۵ دیدگاه در “مولوی شهنوازی: اهل سنت به امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) ارادت ویژه‌ای دارند”

  1. بازتاب: cvv good
  2. بازتاب: 트루모아

دیدگاهتان را بنویسید