آخرین نتایج آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

تازه‌ترین به روزرسانی نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت ۱۱:۳۰ شنبه سوم اسفند ماه در ادامه بخوانید.

انتخابات مجلس یازدهم

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایش سیاسینتیجهتعداد کرسی
ورزقانالله وردی دهقانی۱
ملکانسید علی موسوی۱
هشترود و چاراویماقسیدحمزه امینیمستقل۱
تبریز، اسکو و آذرشهرمسعود پزشکیاناصلاح طلب۶
محمدحسین فرهنگیاصولگرا
محمدرضا تاج الدینیاصولگرا
روح الله متفکرآزاد
محمد اسماعیل سعیدیاصولگرا
علیرضا منادیمستقل
علی جعفری آذر
عشرت شایق پیشتاز
سراب و مهربانیوسف داوودیمستقل۲۰۲۰۸۱
بنابشیخ رضا بنابی۱
بستان‌آبادغلامرضا نوریکارگزاران۱
مرند و جلفامعصومه پاشاییاصولگرا۱
مراغه و عجب شیرعلی علیزاده۱
میانهمهدی اسماعیلی۲
علی شامی
کلیبر و هوراندحسین حاتمیاصولگرا۱۷۶۲۵۱
اهر و هریساحمد محرم‌زاده۱
شبسترجعفر راستی۱
آذربایجان غربی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بوکانانور حبیب زاده۲۶۹۶۵۱
مهابادجلال محمود زاده۱۹۳۰۳۱
خوی۱
ماکو و چالدران۱
نقده و اشنویه۱
میاندوآبمهدی عیسی زاده۱
تکاب و شاهین دژ۱
سردشت و پیرانشهر۱
ارومیه۳
 
سلماسیعقوب رضازاده۲۴۷۶۷۱
اردبیل
حوزه انتخابیهنامزد (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوارعباس جهانگیرزادهاصلاح طلب۲۴۷۷۲۱
خلخال و کوثرسیدغنی نظریاصولگرا۲۲۶۹۸۱
مشکین شهرمحمود عباس زاده مشکینیاصولگرا۳۲۲۵۴۱
گرمیولی اسماعیلیاصولگرا۲۴۱۶۹۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیرعلی نیکزاداصولگرا۱۱۷۶۱۲۳
صدیف بدری۵۳۷۰۸
سیدکاظم موسوی۵۹۵۱۶
ایلام
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهربهزاد علیزاده / ‏‬ صادق کرم(دور دوم)۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهرانعلی اکبر بسطامیاصولگرا۲
سارا فلاحی
اصفهان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگلسیدجواد ساداتی نژاد۸۸۹۴۶۱
اصفهان۵
خوانسار و گلپایگانمسعود خاتمی۱
قمصر و نطنزرحمت الله فیروزی پور۱
شاهین شهر، برخوار و میمهحسینعلی حاجی دلیگانیاصولگرا۱
نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابی۱
نائینالهام آزاد۸۵۷۰۱
اردستانسیدصادق طباطبایی نژاد۱۳۲۲۹۱
شهرضاسمیه محمودی۲۰۵۴۲۱
فلاورجان۱
مبارکهعلی فخری۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدنحسین محمد صالحی۱
لنجانعلی یوسف پور/ حسین رجایی ریزی دوردوم۱
سمیرمرحیم کریمی/ اصغر سلیمیدوردوم۱
خمینی‌شهرمحمدتقی نقدعلی۳۶۰۵۸۱
البرز
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
ساوجبلاغعلی حدادی ۴۳۲۳۳۱
کرج۲
بوشهر
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دشتستانابراهیم رضاییاصولگرا۳۶۵۸۱۱
کنگان، دیر و جم۱
دشتی و تنگستانغلامحسین کرمی۲۹۰۵۷۱
بوشهر، گناوه و دیلم۱
تهران
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دماوند و فیروزکوهسیداحمد رسولی نژاداصولگرا۱
ورامین و پیشواحسین نوش آبادیاصولگرا۱
شهریار، قدس و ملاردحسین حق وردیاصولگرا۱
پاکدشتفرهاد بشیریاصولگرا۱
رباط کریمحسن نوروزیاصولگرا۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس۳۰
چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
شهرکرداحمد راستینهاصولگرا۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیارقدرت‌الله حمزهاصولگرا۱
بروجنحجت الاسلام امیرقلی جعفریاصولگرا۱۱۸۶۳۱
لردگانحسین بامیریاصولگرا۱
خراسان جنوبی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیرجند و درمیانحسین خسروی اسفزار۷۲۸۷۲۱
قائناتسلمان اسحاقی۲۱۹۳۴۱
نهبندان و سربیشهمصطفی نخعی۱۷۳۴۱۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمجید نصیرایی۳۷۳۳۴۱
خراسان رضوی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
چناران و طرقبه۱
مشهد و کلاتحجت الاسلام نصرالله پژمانفراصولگرا۵
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمیاصولگرا
فاطمه رحمانی
گنابادمحمد صفایی دلویی۱
تربت حیدریهمحسن زنگنهاصولگرا۵۶۷۰۶۱
درگزحسن رزمیان مقدم ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد۱
نیشابور۲
خواف و رشتخوارحجت‌الاسلام غلامرضا احمدپور۶۳۰۰۰۱
فریمان و سرخسسیداحسان قاضی زاده هاشمیاصولگرا۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشابعلی اصغر عنابستانی۲
بهروز محبی
قوچان و فاروج۱
تربت جام و تایباد۱
خراسان شمالی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بجنورد۲
شیروانعلی جدی۲۴۷۲۴۱
اسفراین۱
خوزستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون۳
ماهشهر، امیدیه و هندیجان۱
شوشمحمد کعب عمیر۲۳۳۵۸۱
اندیمشکفریدون حسنونداصولگرا۱
شوشتر و گتوند۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا۱
دزفول۱
رامهرمز۱
خرمشهرسید لفته احمد نژاد۹۶۳۸۱
شادگانمجید ناصری نژاد۱۲۵۵۵۱
دشت‌آزادگان و هویزه۱
آبادانسیدمحمد مولویاصولگرا۳
جلیل مختاراصولگرا
سید مجتبی محفوظیاصولگرا
ایذه و باغملکعبداله ایزدپناه۱
بهبهانمحمد طلا مظلومی۱۸۰۲۸۱
زنجان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زنجان و طارم۲
ابهر و خرمدره و سلطانیهحجت‌الاسلام حسن شجاعیاصولگرا۱
خدابندهسید البرز حسینیاصولگرا۱
ماهنشان و ایجرودسید مرتضی خاتمیمستقل۱۷۷۶۳۱
سمنان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
سمنان و مهدیشهرعباس گلرواصولگرا۳۲۴۱۱۱
شاهرودعلی اصغر خانیاصولگرا۱
دامغانعلی‌اکبر علیزادهاصولگرا۱۱۰۲۱۱
گرمسار و آراداناردشیر مطهریاصولگرا۱۳۱۳۰۱
سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زاهدانحسینعلی شهریاری۶۵۰۳۲۲
فداحسین مالکی۶۳۲۷۷
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین۱
سراوان۱
زابل۲
چابهار، نیکشهر و کنارک۱
ایرانشهر و سرباز۱
فارس
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
نیریز و استهبانفرهاد طهماسبیاصولگرا۱
شیرازعلیرضا پاک فطرتاصولگرا۴
محمدرضا محمدی کشکولی
جعفر قادریاصولگرا
ابراهیم عزیزیاصولگرا
لامرد و مهر۱
داراب و زرین دشتمحمد جواد عسکریاصولگرا۱
خرامه، سروستان و کوارعبدالعلی رحیمی مظفری۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت۱
آباده، بوانات و خرم‌بیدرحیم زارع۱
لارستان، خنج و گراش۱
جهرممحمدرضا رضایی کوچی ۳۹۹۴۰۱
اقلید۱
سپیدان وبیضاءمحسن علیزاده۱
رستم و ممسنی۱
کازرونفریدون عباسیاصولگرا۱
فساحجت الله فیروزیاصولگرا۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندمیرمحمدمهدی فروردیناصولگرا۱
قزوین
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قزوین و آبیکفاطمه محمدبیگی۲
لطف الله سیاهکالی مرادی
تاکستانرجب رحمانیاصولگرا۱
بوئین‌زهراآوج روح الله عباسپور۱
قم
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قماحمد امیرآبادی فراهانیاصولگرا۳
حجت الاسلام مجتبی ذوالنوریاصولگرا
علیرضا زاکانیاصولگرا
کردستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیجارحمدالله کریمی / ‏‬ مهدی زندیان(دور دوم)۱
مریوان و سروآبادشیوا قاسمی پور / ‏‬ عثمان باقدم(دور دوم)۱
سقز و بانهبهزاد رحیمی۱
قروه و دهگلانپرویز اوسطی۱۷۱۹۶۱
سنندج، دیوان دره و کامیارانمهدی فرشادان۲
محسن فتحی
کرمان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کرمان و راور۲
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج۱
جیرفت و عنبرآباد۱
بافت، رابر، ارزوئیه۱
سیرجان و بردسیرشهباز حسن پور بیگلری۴۸۸۶۴۱
شهربابکمصطفی رضاحسینی قطب آبادی۱۳۳۵۰۱
رفسنجان و انارحسین جلالیاصولگرا۵۳۷۸۸۱
زرند و کوهبنانعفت شریعتی کوهبنانی۴۴۴۵۳۱
کرمانشاه
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اسلام‌آباد غرببخشی پور۱
کنگاور صحنه و هرسینعلی رضایی۱
سنقر و کلیاییسیدجواد حسینی کیااصولگرا۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربشهریار حیدری۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانیآرش لهونی۱
کرمانشاهعبدالرضا مصریاصولگرا۳
محمد رشیدی
سلمان محمدیدور دوم
جهانبخش امینیدور دوم
کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بویراحمدودنامهدی روشنفکراصولگرا۱
کهگیلویه و بهمئیسید محمد موحداصولگرا۱
گچسارانغلامرضا تاجگردوناصلاح طلب۱
گلستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
علی‌آباد کتولرحمت الله نوروزی۳۵۹۰۷۱
گنبد کاووسامان قلیچ شادمهر۱
رامیان و آزادشهرکوهساری۱
کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

جلال ای ری۱
مینودشت و کلالهرضا آریان پوراصولگرا۱
گرگان و آق‌قلارمضانعلی سنگدوینی۲
نبی هزار جریبی
غلامرضا منتظری
منصور خمری
گیلان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
آستارا۱
فومن و شفتخلیل بهروزی فراصولگرا۱
لنگرودمهرداد لاهوتیاصلاح طلب۱
طوالش، رضوانشهر و ماسال۱
لاهیجان و سیاهکل۱
صومعه‌سراسید کاظم دلخوشاعتدال و توسعه۱
بندر انزلیاحمد دنیامالیاصولگرا۱
رودسر و املش۱
آستانه اشرفیهمحمد علی رمضانی۱
رودبار۱
رشت۳
لرستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
خرم‌آباد۲
سلسله و دلفانیحیی ابراهیمیاصلاح طلب۱
کوهدشت و رومشکانحجت‌الاسلام محمدرضا مبلغیاعتدال۱
الیگودرزمحمد خدابخشی۱
درود و ازناحسین گودرزی۱
پلدخترسیدحمیدرضا کاظمیاصولگرا۱
بروجردعباس گودرزیاصولگرا۲
مازندران
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بابلعلی کریمیاصولگرا۵۳۶۶۶۲
مهدی سعادتیاصولگرا۵۱۰۶۲
ساری و میاندرودمنصور علی زارعیاصولگرا۶۶۲۲۵۲
عالیه زمانیاصلاح طلب۴۱۹۸۳
نوشهر و چالوسمحمدعلی محسنیاصلاح طلب۲۴۰۹۲۱
نکا، بهشهر و گلوگاهغلامرضا شریعتیاصولگرا۵۷۹۴۵۱
آمل و لاریجانرضا حاجی پوراصولگرا۵۷۹۵۱۱
بابلسر و فریدونکنارعلی اصغر باقرزادهاصولگرا۳۰۴۳۰۱
نور و محمودآبادعبدالوحید فیاضیاصولگرا۳۵۳۴۷۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبارکمال علیپوراصولگرا۵۷۴۷۶۲
کیوان مرادیاناصولگرا۶۱۸۵۰
رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشمس الدین حسینیاصولگرا۴۴۹۷۳۱
مرکزی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب۲
شازند۱
دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمی۱۰۴۷۱۱
ساوه و زرندیه۱
خمین۱
تفرش، آشتیان و فراهان۱
هرمزگان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریکحسین رئیسیاصولگرا۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسیاحمد مرادیمستقل۳
منصور آرامیمستقل
محمد آشوریاصولگرا
بندرلنگه، بستک، پارسیاناحمد جباریاصولگرا۱
همدان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
رزنحسن لطفی۱۹۸۶۵۱
اسدآبادکیومرث سرمدی والهاصولگرا۳۶۱۱۱۱
نهاوندعلیرضا شهبازی۱
بهار و کبودرآهنگعیسی جعفریاصولگرا۱
تویسرکانمحمدمهدی مفتح۱۶۲۵۸۱
ملایراحد آزادیخواهاصولگرا۲
هادی بیگی نژاد
همدان و فامنینحمیدرضا حاجی باباییاصولگرا۲
روح الله نباتی / ‏‬امیرحسین فلاحی
یزد
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشنمحمدصالح جوکاراصولگرا۱
اردکاندشتی اردکانی۱۵۸۴۸۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم۱
تفت و میبدسیدجلیل میرمحمدیاصولگرا۱
اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زرتشتیان۱
کلیمیان‌۱
ارامنه شمال۱
آشوری۱
ارامنه جنوب۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.