سپاه پاسداران با پنج فروند موشک زمین به زمین، مقر تروریست‌های حزب دموکرات کردستان را هدف قرار داد

گروه سیاسی_رجانیوز:  مقر حزب دمکرات کردستان  ایران جناح حدک در کوی سنجق مورد حملات موشکی قرار گرفت.  وبسایت «کردستان ۲۴» با اعلام این خبر افزود: دفتر اصلی حزب دمکرات کردستان در شهرستان کوی‌سنجق از توابع اربیل، هدف حمله موشکی قرار گرفته است. 

برای دین فیلم حمله موشکی و مانور پهبادها بر بالای مقر دمکراتها « اینجا » کلیک کنید.

این منبع به نقل از «ابراهیم جوکلی» نوشت که «تعدادی موشک از جانب [خاک] ایران به دفتر مرکزی حزب [گروهک دمکرات] در فاصله ۶۵ کیلومتری مرز ایران اصابت کرده است». 

کردستان ۲۴ با بیان اینکه این حمله چند کشته و زخمی بر جا گذاشته است، نوشت که یک مسئول دیگر [در گروهک] گفته که پنج نفر کشته و بیش از ۳۵ نفر مجروح شده‌اند. اما برخی منابع دیگر تعداد کشته‌ها را ۱۱ نفر ذکر کرده‌اند.

طبق این گزارش، «مصطفی مولودی» دبیر کل ‌و «خالد عزیزی» دبیر کل پیشین [گروهک] حزب دمکرات در میان مجروحان هستند.

این منبع به نقل از شاهدان عینی نوشت که تعدادی پهپاد در آسمان منطقه دیده شده که احتمالا ماموریت آنان ثبت حمله و نتیجه آن بوده است. 

کردستان ۲۴ نوشت از ۲۲ سال پیش تاکنون به این منطقه حمله‌ای از جانب ایران نشده است. 

هنوز هیچ منبع رسمی در ایران به این خبر واکنش نشان نداده یا منبع دیگری این ادعای منابع کردی را تایید نکرده است. 

همچنین تیرماه گذشته، تروریست‌ها با حمله به پاسگاه مرزی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه واقع در روستای دری منطقه مریوان در استان کردستان و متعاقباً انفجار زاغه مهمات، تعداد ۱۰ تن از رزمندگان اسلام را به شهادت رسانده بودند.

به گزارش رجانیوز بدلیل نزدیکی مقرهای حزب دمکرات کردستان ایران(حدکا) وحزب دمکرات کردستان(حدک) هر دو حزب اعلام کردند مورد هدف قرار گرفته اند .حزب دمکرات کردستان اکنون به کشته شدن ۲تن از اعضای خود اعتراف کرده است
بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، این شلیک‌ها پدافندی نبوده و پایگاه موشکی سپاه پاسداران در شمال غرب مواضع گروهک‌های تروریستی را هدف قرار داده‌اند. دفتر سیاسی گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان واقع در شمال عراق هدف موشک‌های زمین‌به زمین ایران قرار گرفت. به‌نظر می‌رسد که موشک‌ ها با دقت به اهداف خود اصابت کرده‌اند. 
این گروهک با صدور بیانیه‌ای گفته که نمی‌داند حمله هوایی بوده یا موشکی، اما تایید کرده‌اند که ۹ تن از اعضای این گروهک به هلاکت رسیده و ۳۰ نفر دیگر زخمی شده‌اند. با توجه به همه شواهد و قرائن، پس از نفوذها، ترورها و خوش‌خدمتی‌های حدکا به دشمنان ایران، فرماندهی ایران تصمیم به هدف قرار دادن مرکز و دفتر اصلی این گروهک در شمال عراق گرفته باشد. این حمله این بازه زمانی بسیار مهم و قابل تامل است.
شبکه کردستان ۲۴ وابسته به مسرور بارزانی اعلام کرد:
مصطفی مولودی دبیر کل حزب دمکرات کردستان (حدک) نیز در بین زخمی شدگان می باشد.

 

به گزارش رجانیوز؛  پیش از این خانواده شهدای ترور کردستان و قربانیان تروریسم و افراطی‌گری در بیانیه‌ای از مسئولین قضایی و حافظان امنیت و تمامیت ارضی کشور درخواست کردند “با قاطعیت و صلابت با هر گونه حضور تروریست‌های تجزیه‌طلب و خشونت‌طلبی که هدفشان آسیب رساندن به شهروندان کرد ایرانی است مقابله کنند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

شهدای کردستان مظلوم‌ترین و البته غیورترین مردان و زنان ایران بزرگ و سرافراز هستند که از ابتدای‌ترین روزهای انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷ تا شاید ساعاتی قبل و یا روزهای اخیر و حداکثر ماه گذشته خبر شهادتشان نقش پرچم سه رنگ ایران را از خزر تا خلیج فارس به اهتزاز در آورده است. بی‌شک خون‌های پاکی که برای اعتلای ایران بزرگ بر زمین ریخته است، نخواهد گذاشت تا نامردی‌ها و بی‌کفایتی‌ها و البته خیانتها به سرانجامی برسد و این خونها خود نگاه بان محکم و استواری است تا همچون دژ بزرگی از کشورمان محافظت کند.

خانواده شهدای ترور کردستان و قربانیان تروریسم و افراطی‌گری در سال‌های اخیر به صورت خودجوش تلاش کردند تا حضوری فعال در عرصه جامعه کردستان داشته و مطالبات به حق مردم کرد را پیگیری کنند. تکلیف ما این است که نگذاریم فلسفه شهادت مظلومان کرد در کردستان فراموش گردد و به مسئولان و مردم غیرتمند کردستان یادآوری کنیم که شهدا رفتند تا انسانیت و شرافت انسانی اعتلا یابد.  “ما زنده به آنیم که آرام نگیریم / موجیم که آسودگی ما عدم ما است”

در مقطع خطیر جاری لازم دیدیم مواردی را به مسئولان و مردم فهیم کردستان یادآوری کنیم و به عنوان پیش‌قراولان عرصه حفظ و حراست از میهن بزرگمان ایران نکاتی را متذکر شویم.

۱- به مسئولان کشور در عرصه‌های مختلف متذکر می‌شویم مسندی که بر آن تکیه زده امانتی است نزد شما که با خون پاک شهدا استوار است و اگر جز برای خدمت به مردم ایران به‌کار گرفته شود فردای قیامت باید در محضر حضرت باری‌تعالی پاسخگو باشید و ما نیز لحظه‌ای از مطالبه‌گری برای صیانت و حراست از خاک کشورمان کوتاه نخواهیم آمد. برخی نارسایی‌ها و غفلت‌ها قطعا با هوشیاری و کار مضاعف و البته خالصانه مرتفع خواهد شد و با توجه به منابع ارزشمند کشورمان بن بستی در کشور وجود ندارد و باید تمام همت و توجه‌تان را به سمت داخل و توانمندی‌های داخلی معطوف نمایید چرا که شرایط حال حاضر قطعا بسیار بهتر از دوران سخت جنگ تحمیلی و ایام گذشته است لذا؛ هیچ غفلت و کوتاهی قابل پذیرش نیست.

۲- گذشته کوردستان مملو است از رشادت ها و مقاومتها در برابر خیانتها و طمع ورزی مزدوران قدرتهای استعماری که از جاسوسی و ستون پنجمی برای رژیم بعثی صدام در هشت سال دفاع مقدس تا اکنون که همه دشمنان ایران از رژیم واپس‌گرای سعودی گرفته تا ایالات متحده به عنوان ام الفساد جهان با فعال سازی مزدوران خود در شکل‌های مختلف تلاش می‌کنند تا با جنگ اقتصادی و نا امن سازی ایران رویای موهوم خود را به زعم باطل شان محقق کنند.

حجم گسترده این خیانت‌ها که از سوی مدعیان حقوق کردها در میان گروه‌ها و به اصطلاح احزاب ورشکسته کرد از کومله و دمکرات با شعبه های گوناگون آن تا پ.ک.ک و پژاک و دیگران علیه مردم ایران و کردستان وارد می‌شود از حافظه مردم این سرزمین پاک نخواهد شد و همانگونه که در سالهای گذشته نتوانستند به امیال باطل خود دست یابند به لطف عنایت حضرت باری‌تعالی به زودی نابود خواهند شد. 

۳- به دشمنان واقعی مردم کرد ایران بزرگ که در اقلیم کردستان لانه کرده و با دلارهای نفتی گاو شیرده ایالات متحده تلاش می‌کنند تا فضای کوردستان را ناامن کنند هشدار می‌دهیم که اگر به رفتارهای ابلهانه خود ادامه دهند با مشت آهنین مردم کردستان روبرو خواهند شد که دیگر فرصت هر حرکتی از آنها سلب گردد و به سران احزاب و مسئولین اقلیم کردستان نیز اتمام حجت می‌کنیم که اگر بساط این بازی‌های کودکانه را جمع نکنند ملت بزرگ ایران تکلیف آنها را یکسره خواهند کرد.

۴- در روزهای اخیر اخباری در برخی رسانه‌ها منتشر شده است که تلاش می‌کنند جای شهید و جلاد را عوض کنند و آشکارا در چشمان مردم کردستان نگاه می‌کنند و دروغ می‌گویند. فردی که اطلاعات غیرقابل انکار اقدامات تروریستی او به روشنی روز مشاهده می‌شود از درون زندان پیغام می‌دهد که فعال مدنی است. به همه عناصر تروریست، تجزیه طلب و خشونت‌گرا که سند دشمنی آنها با مردم کردستان همین بس که اکثر قریب به اتفاق قربانیان ترورهای آنها را مردم کرد و اهل سنت کردستان تشکیل می‌دهند نیز یادآور می‌شویم که شما در ذهن و فکر مردم کردستان منفورترین و خبیث‌ترین هستید و خیانت و مزدوری‌تان هیچ‌گاه از خاطر مردم فهیم کرد پاک نخواهد شد و اسناد خیانت‌تان همانطور که پس از جنگ تحمیلی با عراق از پس پرده بیرون زد و جاسوسی و هم دستی‌تان با رژیم متجاوز صدام بر ملا شد امروز نیز برای ما چون روز روشن است.

لذا؛ از مسئولین قضایی و حافظان امنیت و تمامیت ارضی کشور می‌خواهیم با قاطعیت و صلابت با هر گونه حضور تروریست‌های تجزیه‌طلب و خشونت‌طلبی که هدفشان آسیب رساندن به شهروندان کرد ایرانی است مقابله کنند و فرصت عرض اندام از آنها را گرفته و اجازه ندهند خون پاک شهدای ترور و شهدای مدافع وطن پایمال شود.

۵- اما سخن آخر با نخبگان و فرهیختگان کردستان است؛ مقطع حاضر بسیار خطیر است و زمان آزمون، اگر غفلت جای هوشیاری و عافیت طلبی و محافظه‌کاری جای صداقت و شجاعت‌تان را بگیرد مطمئن باشید که مردم ایران و کردستان همواره جلوتر از نخبگان و سیاسیون حرکت کردند. لذا؛ هرگونه حمایت یا بی‌تفاوتی نسبت به تجزیه‌طلبان و خشونت‌طلبان که دشمن مردم ایران و کردستان هستند، بی‌پاسخ نخواهد ماند.

http://www.rajanews.com/news/292112
*******************************
آخرین خبر/ سپاه پاسداران در عملیاتی موفقیت آمیز توانست مکان حیله پردازی‌های حزب تروریستی دموکرات کردستان را مورد هدف قرار دهد.

به گزارش آخرین خبر، سرانجام تروریست‌ها تاوان حمله به پاسگاه مرزی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه واقع در روستای دری منطقه مریوان و متعاقباً انفجار زاغه مهمات آن که به شهادت ۱۰ تن از رزمندگان اسلام منجر شد را دادند و با حمله دقیق موشکی سپاه روز سختی را در تاریخ جنایات خود متحمل شدند.

گفته شده که سرکردگان این گروهک تروریستی در این حمله دقیق مورد هدف قرار گرفته اند.

تابناک با پوشش این خبر اعلام کرد که سپاه با شش فروند موشک زمین به زمین، مقر تروریست‌های حزب دموکرات کردستان را هدف قرار داده مکان توطئه چینی تروریست‌ها و در نزدیکی شهر کویە واقع در ۱۸۰ کیلومتری محل شلیک و ۶۶ کیلومتری مرز ایران و عراق را مورد اصابت قرار داده است.

حمله به پادگان‌های نظامی و کاشت مین در سر راه نیروهای نظامی، ترور و ارعاب افراد بومی و غیر بومی، به آتش کشیدن امکانات دولتی و تجاوز به مردم از جمله اقدامات و جنایات ثبت شده حزب دموکرات علیه مردم کردستان و ایران بود که در سالهای فعالیت های این حزب به انجام رسیده است.

http://akharinkhabar.com/Pages/News.aspx?id=4575039

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *