از اظهارات سرافراز تا رد ارتباطات نامتعارف شهرزاد میرقلی خان

دفتر آقای محمد سرافراز رییس سابق صدا و سیما و عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی با ارسال متنی برای الف خواستار انتشار توضیحات آقای سرافراز شد. یک مقام آگاه در سازمان اطلاعات سپاه هم وجود هرگونه ارتباط نامتعارف بین شهرزاد میرقلی خان و محمد سرافراز را تکذیب کرد.

متن کامل نامه ارسالی به الف به شرح زیر است:

باسلام
نظر به انتشار مطالبی در آن وب سایت در خصوص آقای دکتر محمد سرافراز، مستدعی است پاسخ ایشان به شرح زیر منتشر گردد:

۱- در مورد اظهار نظر های اخیر خانم میرقلی خان از من سوال میکنند، پاسخ من این است که زندگی شخصی ایشان مربوط به خودشان است و از زندگی گذشته اش در حد آنچه در کتاب شان نوشته اند، مطلع هستم و مواضعی که ایشان در این خصوص و سایر موارد اعلام میکنند، ارتباطی به من ندارد.

۲- ایشان با توصیه وزارت اطلاعات به کار در شبکه Press TV مشغول شدند و طی دوران حضور در سازمان خدمات مفیدی ارائه کردند و هیچ مدرکی دال بر ناصالح بودن و جاسوس بودن ایشان نه به رئیس سازمان و نه به رئیس مرکز حراست سازمان ارائه نشد و تمام تلاش من برای احقاق حق بود.

۳- در ضمن من فردی مستقل هستم و سودای قدرت طلبی که دعوای اصلی سیاستمداران است ندارم و کاندیدای ریاست جمهوری نه از طرف خودم و نه از طرف هیچ جریان سیاسی دیگر نیستم.

تکذیب ادعاهای عجیب در مورد سرافراز

یک مقام آگاه در سازمان اطلاعات سپاه هم وجود هرگونه ارتباط نامتعارف بین شهرزاد میرقلی‌خان و محمد سرافراز را تکذیب کرد.

این مقام آگاه در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به سوابق شخصی و خانوادگی سرافراز، وی را از خانواده شهدا و دارای سلامت اخلاقی دانست و گفت هیچگونه پرونده‌ای در سازمان اطلاعات سپاه در زمینه ارتباطات نامتعارف بین سرافراز و شهرزاد میرقلی‌خان مطرح نبوده و طرح ادعاهایی از این دست صحت ندارد.

شهرزاد میرقلی خان اخیرا با انتشار ویدئویی مدعی شده بود سازمان اطلاعات سپاه، وی را تهدید به انتشار فیلمی از رابطه غیراخلاقی‌اش با محمد سرافراز کرده است.

به گزارش فارس شهرزاد میرقلی خان که ادعا می‌کرد مدتها در زندان آمریکا بوده پس از برگشت به ایران به عنوان بازرس ویژه رئیس سازمان صداوسیما در زمان سرافراز شروع به فعالیت کرد که این فعالیت با حواشی متعددی روبرو بود.

میرقلی خان سپس به عمان رفت و اخیرا با انتشار چند ویدیو ادعاهای عجیب و غریبی را مطرح کرده که هنوز از انگیزه‌های وی اطلاعی در دست نیست.

محمد سرافراز هم به تازگی مدعی شده به دلیل مبارزه با فساد از صداوسیما برکنار شده است. وی برای این ادعا سندی ارائه نکرده و صرفا اتهاماتی را متوجه برخی افراد حقیقی و حقوقی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *