مغازه شوهر فروشی ( همسریابی )

یک مغازه شوهر فروشی در نیویورک باز شده که خانم ها می توانند به آنجا رفته و برای خود شوهری تهیه کنند .
در تابلوی راهنمای مقابل درب ورودی از جمله مطالب ذیل نوشته شده :

شما می توانید فقط یک محصول از یکی از طبقات انتخاب کنید و یا به طبقه بالایی بروید . شما نمی توانید به طبقات پایینی برگردید ولی می توانید از هر طبقه که خواستید از فروشگاه خارج شوید.”

خانمی را که تازه وارد فرشگاه شده در نظر گرفته و با او همراه می شویم .

او به طبقه اول می رود که در تابلو ورودی آنجا نوشته : این مردان دارای شغل ثابت هستند. مردان بنظرش جالب می آیند ولی تصمیم می گیرد طبقه بالا را هم ببیند .

اینجا نوشته “این مردان دارای شغل ثابت هستند و بچه ها را دوست دارند” با خودش میگه خیلی خوبه ولی من بیشتر می خوام و به طبقه سوم میره .

اینجا نوشته شده “این مردان شغل ثابت دارند و بچه ها را دوست دارند و بسیار خوش قیافه هستند” نگاهی به مردان می ندازه میگه وای خدای من ولی احساس می کنه که باید بره طبقه بالاتر.

آنجا نوشته : “این مردان شغل ثابت دارند بسیار خوش تیپ و قیافه هستند عاشق بچه ها هستند و به کار های خانه علاقمندند” خانم اینجا رو هم می بینه و میگه واااای خدای من کمک کن دیگه نمی تونم خودمو نگهدارم ولی ناخود آگاه میره طبقه پنجم.

که اینجا نوشته: “این مردان شغل ثابت دارند عاشق بچه ها هستند فوق آلعاده خوش بر و رو هستند ، شدیدا به کارهای خانه علاقمندند و مردانی رمانتیک می باشند” دیگه آنچنان وسوسه شده که نمی تونه صرف نظر کنه ولی باز ناخود آگاه میره طبقه ششم .

که اینجا روی یک تابلوی دیجیتال نوشته ” شما بازدید کننده شماره ۳۱۴۵۶۰۱۲ از این طبقه هستید اینجا هیچ مردی وجود ندارد این طبقه فقط برای این است که ثابت کنیم که زنها را به هیچ وجه نمی توان راضی نمود از بازدیدتان از فروشگاه شوهر سپاسگزاریم “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *