خوشحالی جامعه اهل سنت ایران از انتصاب امیر «شهرام ایرانی» به فرماندهی نیروی دریایی

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در پیامی عنوان کرد: انتصاب فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش جامعه اهل سنت ایران را خوشحال کرده است.

کمال حسین‌پور نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در پیامی، از انتصاب امیر شهرام ایرانی به فرماندهی نیروی دریایی ارتش از سوی مقام معظم رهبری تشکر کرد.

متن نامه در ادامه بخوانید.

رهبر معظم انقلاب، امام خامنه‌ای «دام ظله العالی»

سلام علیکم؛

انتصاب امیر شهرام ایرانی به فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از سوی فرماندهی کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خبر مسرت‌بخشی بود که جامعه اهل سنت ایران را خوشحال کرد.

بی‌شک معظم‌له با تصمیمات حکیمانه در شرایط سخت و دشوار، مستمر و مداوم در راستای تحقق آیه «یا أَیُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْناکُمْ مِنْ ذَکَرٍ وَ أُنْثی‏ وَ جَعَلْناکُمْ شُعُوباً وَ قَبائِلَ لِتَعارَفُوا إِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِنْدَ اللَّهِ أَتْقاکُمْ إِنَّ اللَّهَ عَلیمٌ خَبیرٌ» عمل فرموده‌اید.

اینجانب کمال حسین‌پور به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن آرزوی طول عمر با عزت و برکت از پروردگار متعال برای جنابعالی به خاطر این تصمیم بزرگ که برای نخستین بار در تاریخ جمهوری اسلامی ایران با حکم معظم‌له اتفاق افتاد نهایت تقدیر و تشکر را دارم. امیدوارم این تصمیم نویدبخش اهتمام جدّی دولت محترم نیز در استفاده از ظرفیت نیروی انسانی انقلابی و نخبگان اهل سنت در پست‌های مهم و حساس کشوری و لشکری باشد.

کمال حسین پور
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *