حضور گسترده مردم کرمانشاه در چهلمین آزمون

مردم شهید پرور کرمانشاه با وجود داشتن بالاترین بی کاری برای چهلمین بار به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و در جشن پیروزی انقلاب شرکت گسترده ای داشتند.

پلاکاردها و دست نوشته هایی که امروز در دست مردم مشاهده می شد این پیام داشت که از دولت تدبیر و امید ( در واقع دولت بی تدبیر و ناامید کننده) با نمام وجود نا راضی هستند و حضورشان بنا به دعوت و یا به خاطر این دولتمردان بی تدبیر نیست و فقط  و فقط به خاطر رهبر معظم انقلاب و گرامی داشت این انقلاب آمده اند ولی افسوس که دولت در دست این غربزده های اشراف و مرفه بی درد افتاده است.

تصاویر و فیلم کوتاه این مراسم در ادامه مشاهده نمایید.

جهت مشاهده فیلم کوتاه این حضور حماسی  « اینجا » کلیک نمایید.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، حجت‌الاسلام محمد قمی پیش از ظهر امروز در جمع پرشور راهپیمایان ‌۲۲ بهمن کرمانشاه، با اشاره به سختی‌های پیش روی کشور، اظهار داشت: از سختی‌ها خواهیم گذشت و به فضل خداوند در دهه‌های آینده جزء ابرقدرت‌ها خواهیم بود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: به گردنه مهمی از انقلاب رسیده‌ایم و هر چند مسیر دشوار است، ولی تا قله راهی نمانده است.

وی با اشاره به چهل سالگی انقلاب، افزود: امام مصداق عینی کلمه استقامت در راه خدا بودند و مهمترین توصیه ایشان در همه حال قیام در راه خداوند بود.

قمی با اشاره به دستاوردها و پیروزی‌ها زیاد انقلاب، تصریح کرد: هر جا مردم در وسط میدان بودند ما پیروز شدیم و دشمن با همه خباثت‌ها و فشارهایش نتوانست کاری از پیش ببرد.

وی افزود: هر کجا نگاه به داخل داشتیم و جوانان را جدی گرفتیم پیش رفتیم، البته شکست‌هایی هم داشته‌ایم که باید علت آن‌ها بررسی شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی  ادامه داد: مردم علی‌رغم همه مشکلات استقامت می‌ورزند و در مقابل، توقع دارند که مسؤولان انقلابی و ساده‌زیست باشند و انقلابی نیز عمل کنند.

وی به عمق استراتژیک جمهوری اسلامی و سنگربندی‌های نیروهای نظامی ما در ورای مرزهای کشور اشاره و بیان کرد: این امر، مایه امنیت و ثبات استان‌هایی چون کرمانشاه است.

گفتنی است، در پایان مراسم راهپیمایی و گرامیداشت یوم‌الله ۲۲ بهمن قطعنامه‌ای در هشت بند  قرائت شد.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *